Het laatste voetbalnieuws » Robben 'enorm gelukkig' na debuut voor Real
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Robben 'enorm gelukkig' na debuut voor Real

Robben 'enorm gelukkig' na debuut voor Real

Gepubliceerd op woensdag 19 september 2007 om 08:10

Hij heeft er ruim drie weken op moeten wachten, maar tegen Werder Bremen heeft Arjen Robben dan eindelijk zijn debuut gemaakt voor Real Madrid. De aanvaller, die eind augustus overkwam van Chelsea en sindsdien hard trainde om helemaal fit te worden, kwam in de slotfase in het veld voor aanvoerder Raúl.

"Dit voelt super", glundert Robben. "Ik heb heel lang moeten wachten op mijn eerste wedstrijd voor Real Madrid, maar nu ik eindelijk heb kunnen voetballen voel ik me enorm gelukkig. Ik had al goede hoop dat ik zou mogen spelen, omdat de coach al gezegd had dat hij me wilde laten invallen. Terwijl ik bezig was met mijn warming-up, hield ik de trainer dan ook continu ongeduldig in de gaten."

De entree van de Nederlandse aanvaller ging gepaard met een staande ovatie. "Geweldig, die ontvangst van de fans", zegt de international. "Ik wil iedereen dan ook bedanken voor het warme welkom dat ik gekregen heb. Nu hoop ik snel meer wedstrijdritme op te kunnen doen, zodat ik ook beter kan gaan spelen."


Bron: Real Madrid


Gerelateerd

Clubs

Real Madrid

Personen

Arjen Robben

Tip:

Real Madrid tickets en voetbalreizen bestellen

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media