Het laatste voetbalnieuws » Dreun voor Italie: Cannavaro mist EK
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Dreun voor Italie: Cannavaro mist EK

Dreun voor Italie: Cannavaro mist EK

Gepubliceerd op maandag 2 juni 2008 om 21:37

Italië, de eerste tegenstander van Nederland op het EK, heeft een zware klap te verduren gekregen. De blessure die aanvoerder Fabio Cannavaro maandag tijdens de training opliep is dusdanig ernstig, dat hij het EK moet missen. 

Cannavaro liep de blessure op tijdens een duel met teamgenoot Chiellini tijdens de training. De beste speler van het WK 2006 verliet het trainingsveld per brancard. Wat er precies kapot is aan Cannavaro's enkel, is momenteel nog niet duidelijk.

Het wegvallen van Cannavaro is voor Italië een domper van jewelste. Tijdens het afgelopen WK in Duitsland was de verdediger van Real Madrid de grote man in de defensie van de Italianen, die uiteindelijk met de wereldtitel aan de haal gingen. Na dit toernooi werd hij verkozen tot FIFA wereldvoetballer van het jaar.

Verwacht wordt dat bondscoach Roberto Donadoni van Italië Fiorentina-speler Alessandro Gamberini zal oproepen als vervanger voor de onfortuinlijke Cannavaro.


Gerelateerd

Clubs

Italië

Personen

Fabio Cannavaro

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.