Hiddink laat zich niet gek maken in Uruguay

0 reacties
9 november 2005, 10:33

Guus Hiddink maakt zich niet druk om de chaotische taferelen in Montevideo rondom de play-off tussen Uruguay en Australië. De bondscoach van de Australiërs zal met zijn ploeg zeer vijandig ontvangen worden, maar Hiddink heeft daar geen moeite mee. "Zo lang alles gebeurt binnen de regels, vind ik het prima", aldus de coach van de Australiërs.

Vier jaar geleden stuitten Uruguay en Australië ook al op elkaar in de strijd om een WK-ticket. Destijds won Uruguay, dankzij een overtuigende zege in Montevideo. Australië bewaart sindsdien slechte herinneringen aan Uruguay, mede dankzij de uiterst explosieve sfeer die destijds rondom de wedstrijd heerste. De ploeg voelde zich destijds voor en tijdens de wedstrijd geïntimideerd door een scheldende en spugende menigte en ging roemloos ten onder.

Hiddink kan zich echter niet druk maken om de koude oorlogsvoering van de Uruguayanen. "Er wordt altijd veel gepraat voor dit soort duels, maar de voetbalbonden van Australië en Uruguay hebben er tot nu toe alles aan gedaan de sfeer te normaliseren. Het is normaal dat de sfeer vijandig is als je in een stadion voetbalt waarin iedereen tegen je is. Ik heb er geen problemen mee."

De Australische ploeg is momenteel nog voor een trainingskamp in het Argentijnse Buenos Aires. Pas zaterdag zal het gezelschap naar Uruguay reizen. 

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel