Huntelaar weer op de bank bij Ajax

0 reacties
11 februari 2007, 11:52   Bijgewerkt: 13:14

Ajax-trainer Henk ten Cate heeft Klaas-Jan Huntelaar wederom op de bank gezet. De oefenmeester geeft in de punt van de aanval wederom de voorkeur aan Ryan Babel. Olaf Lindenbergh start in de basis als linkervleugelverdediger, omdat Emanuelson niet van de partij kan zijn. 

Ten Cate houdt daardoor het middenveld met Gabri, Sneijder en Davids intact. Voor de rest kent de opstelling geen wijzigingen dan die van afgelopen week tegen Feyenoord.

Opstelling Ajax: Stekelenburg, Ogararu, Stam, Heitinga, Lindenbergh, Gabri, Davids, Sneijder, De Mul, Leonardo en Babel.

ADO Den Haag-trainer Lex Schoenmaker laat Stijn Vreven niet starten. De rechtsback wordt vervangen door Bakkati.

Opstelling ADO: Van Nieuwkoop, Bakkati, Bunjevcevic, Saavedra, Tininho, Bodde, Bosschaart, Delorge, Kolk, Hoogendorp en Mols.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel