EK-19: Spanje en Griekenland naar finale

0 reacties
Koen Freriks
25 juli 2007, 11:22

Bij het EK onder 19 in Oostenrijk is Duitsland uitgeschakeld. In de halve finale was Griekenland met 2-3 te sterk. De andere finalist is Spanje. De Spanjaarden wonnen na penalty's (4-2) van Frankrijk.

De Duitsers kwamen wel nog op voorsprong, maar voor de thee maakten de Grieken nog gelijk. Na de pauze scoorde Griekenland vrij snel en kwam Duitsland via een penalty vervolgens weer op gelijke hoogte. In de laatste minuut maakte Lampropoulos alsnog de winnende goal voor de blauw-witten.

Spanje was tijdens de reguliere speeltijd de bovenliggende partij en creëerde vele kansen, maar kon geen potten breken voorin. Na verlenging moesten strafschoppen een winnaar aanwijzen. Ook daarin was het buurland van Frankrijk beter.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel