Mourinho wil eind van carrière in VS doorbrengen

0 reacties
Koen Freriks
14 juli 2007, 10:27   Bijgewerkt: 12:10

Chelsea-trainer José Mourinho kan de transfer van David Beckham wel begrijpen. Sterker nog, de Portugees wil ooit zelf ook naar de Verenigde Staten. Als trainer in de MLS gaan werken, ziet de oefenmeester wel zitten. Vooral nu de competitie het voetbal in Amerika op de kaart wil zetten.

Mourinho zegt dat de MLS in Beckham daarvoor de perfecte kandidaat heeft gekozen. "Naar wat ik weet is het doel het voetbal in de VS in de kijker te zetten. Ze hadden geen betere speler daarvoor kunnen kiezen", zo doelt Mourinho op Beckham, die naar LA Galaxy is vertrokken. 

"Ik denk dat andere spelers Beckham nu zullen volgen. En over twintig jaar op het eind van mijn loopbaan als trainer, zou ik daar ook dolgraag heen willen. Het is een geweldig land. En het is een grote uitdaging om het voetbal belangrijker te maken in de VS", bekende Mourinho zijn droom.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel