Ajax met gewijzigd middenveld tegen Groningen

0 reacties
Koen Freriks
25 januari 2009, 14:01   Bijgewerkt: 6 december 2023, 15:25

Ajax start vanmiddag in de wedstrijd tegen FC Groningen met Jan Vertonghen op het middenveld. De Belgische allrounder neemt de plaats in van de geblesseerde Eyong Enoh. Ook Siem de Jong, normaal gesproken wisselspeler, heeft een plekje op het middenveld gekregen. Hij vervangt de geschorste Dario Cvitanich.

Thomas Vermaelen keert terug van een blessure. Hij neemt de plek van de doorgeschoven Vertonghen in. Robbie Wielaert ondersteunt hem in de as van de verdediging. Robbert Schilder bekleedt, net als vorige week tegen NEC, de linksbackpositie. 

Bij FC Groningen keert Fredrik Stenman, die vorige week tegen Sparta ontbrak vanwege ziekte, terug in de basisformatie. Shkodran Metaj belandt daardoor op de bank. Coach Ron Jans kan verder beschikken over twee extra aanvallende mogelijkheden. Aanvallende middenvelder Petter Andersson is weer fit en de pas gekochte aanvaller Nicklas Pedersen zit voor het eerst bij de wedstrijdselectie.

Opstellingen

FC Groningen: Luciano; Hiariej, Sankoh, Granqvist, Stenman; Van de Laak, Lovre, Holla, Levchenko; Berg, Garcia

Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Wielaert, Vertonghen, Vermaelen; Gabri, De Jong, Schilder; Sulejmani, Suarez, Emanuelson

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel