Capello tevreden ondanks verlies

0 reacties
Koen Freriks
11 oktober 2009, 10:28   Bijgewerkt: 10:50

Engeland ging zaterdag voor het eerst onderuit in de WK-kwalificatiereeks. Oekraïne was met 1-0 te sterk voor de al geplaatste voetbalnatie. De Engelse bondscoach Fabio Capello was na afloop toch een tevreden man.

"Ik ben zelfs erg blij met de teamprestatie, omdat we in een uitduel met een minderheid toch aardig stand hebben gehouden", doelt Capello op de rode kaart van Robert Green, die zijn team al na veertien minuten met een mannetje minder achterliet. 

"We hebben geprobeerd te scoren en kregen ook drie goede kansen om de gelijkmaker te maken. Alle spelers hebben keihard gewerkt en dat is belangrijk voor me. Wij spelen natuurlijk niet meer voor de kwalificatie, maar daarom kon ik de teamspirit zo waarderen", besluit de Italiaan positief.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel