Franck Ribéry vertrekt in 2010 bij Bayern München. Dat is vrijwel zeker, omdat de Franse dribbelkoning zijn tot 2011 lopende contract niet wil verlengen. De Duitse topclub zal hem daardoor in de winterstop of aankomende zomer willen verkopen.
De zaakwaarnemer van Ribéry onthult tegenover de Spaanse sportkrant Marca dat zijn cliënt niet bijtekent. Bayern-baas Uli Hoeness liet eerder weten dat de Fransman moet kiezen tussen verlengen of vertrekken.
De keuze lijkt te zijn gevallen op een transfer. Real Madrid was vorig jaar al in de race voor Ribéry, maar ook Chelsea overweegt een bod te doen. Bayern hoopt aan een verkoop van de topvedette nog een slordige veertig à vijftig miljoen euro te verdienen.