Verlies EL-plek noopt KNVB tot nadenken

0 reacties
26 februari 2010, 12:54   Bijgewerkt: 13:02

Nu bekend is dat Nederland met ingang van het seizoen 2011/12 één equipe minder mag inschrijven voor de Europa League, zullen de play-offs in de Eredivisie gewijzigd moeten worden. Dit seizoen wordt er na de reguliere competitie om een zesde ticket voor Europees voetbal gestreden, maar dat startbewijs is nu dus komen te vervallen.

Het is nog onduidelijk wat de KNVB in de toekomst met de play-offs van plan is. "De conclusie dat de play-offs per 2011/12 afgeschaft worden, is iets te voorbarig", zegt woordvoerster Marloes van der Laan tegen VI. "De play-offs zullen zeker een punt van aandacht zijn in de komende gesprekken met de Eredivisie CV en het technisch platform. De KNVB spreekt uiteindelijk naar aanleiding van deze gesprekken haar oordeel uit. Dit zal uiterlijk op 1 augustus van dit jaar zijn."

Als gevolg van de prestaties van Nederland in de vier voorgaande seizoenen en in de huidige jaargang, is het naar de tiende positie op de UEFA Coëfficiëntenlijst gezakt. Dit betekent dat vanaf 2011 de kampioen zich plaatst voor de Champions League, de nummer twee zich voor de derde voorronde van het miljoenenbal plaatst en dat de nummers drie en vier zich samen met de bekerwinnaar de Europa League in spelen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel