JC Schaal mogelijk ook over twee duels

0 reacties
15 april 2010, 17:15   Bijgewerkt: 17:21

Na de nationale bekerfinale wordt mogelijk ook de Johan Cruijff Schaal over twee wedstrijden gespeeld. Als Ajax kampioen wordt en Feyenoord de beker wint, ontmoeten beide teams elkaar tijdens deze traditionele openingswedstrijd van het seizoen. Normaal gesproken wordt dit duel afgewerkt in de ArenA, maar gezien alle commotie rond de bekerfinale komt daar mogelijk verandering in.

"We willen niet op de muziek vooruit lopen, maar met de bekerfinale in ons achterhoofd lijkt het spelen van één duel niet het ideale scenario", zegt een woordvoerder van de voetbalbond KNVB op de website van Voetbal International

Ajax en Feyenoord treffen elkaar alleen in het duel om de JC Schaal, als de clubs de prijzen dit seizoen verdelen. Als de Amsterdammers de 'dubbel' pakken, krijgt FC Twente als nummer twee van de Eredivisie een uitnodiging voor de wedstrijd.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel