Ooijer enthousiast over Cypriotische interesse

0 reacties
Ger
1 juni 2010, 12:16   Bijgewerkt: 12:26

André Ooijer trekt na het WK wellicht het shirt van AEK Larnaca aan. De bij PSV overbodig geworden verdediger is enthousiast over de eerste toenadering van de Cypriotische club.

"Jordi (Cruijff, technisch directeur, red.) heeft het eerste contact met Ooijer gelegd", zegt de onlangs aangestelde hoofdtrainer Tom Caanen tegen VI. "Zij hebben in de jeugd van Ajax nog samengespeeld. Deze week zullen we nogmaals contact met hem zoeken, wellicht rolt er op basis daarvan een voorstel uit. Ooijers eerste reactie was positief. AEK Larnaca is van een andere orde dan PSV of Blackburn Rovers, dat weet hij zelf ook. Maar het niveau van de Cypriotische voetbal is de laatste jaren enorm gegroeid."

AEK Larnaca, dat komend seizoen terugkeert op het hoogste niveau, verwacht deze week de komst van FC Utrecht-middenvelder Gregoor van Dijk af te ronden. "Vanwege zijn wedstrijdmentaliteit kunnen we hem heel goed gebruiken", vervolgt Caanen. "Ik ken Van Dijk van onze gezamenlijke periode bij Roda JC. In mijn elftal kan hij naast Iván Campo vóór de verdediging opereren."

Caanen hoopt ook nog een Nederlandse keeper aan te trekken. De leiding informeerde bij Maikel Aerts, maar de doelman van Willem II kon zich niet vinden in het financiële aanbod.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel