Bosz: "Kunnen goede clubs het thuis lastig maken"

0 reacties
12 november 2010, 18:59

Heracles Almelo krijgt drie dagen na de spectaculaire, maar dramatische eliminatie in de KNVB Beker bij Achilles ’29 alweer de kans om zich te revancheren. De formatie van coach Peter Bosz ontvangt zondag in het eigen Polman Stadion FC Groningen, dat ten koste van ADO Den Haag wél doorbekerde en dit seizoen bijzonder sterk is.

“Groningen doet het uitstekend”, beaamt Bosz op de Heracles-website. “Ze winnen vaak en winnen geeft vertrouwen, dus FC Groningen zal volop vertrouwen hebben. Ze hebben veel kwaliteiten en een goede ploeg. Wij kunnen het goede ploegen erg lastig maken in ons eigen Polman Stadion.”

Dat lastig maken zal dan in elk geval moeten zonder Marko Vejinovic, die met een maagblessure kampt. Of Mark Looms (heupblessure) en Willie Overtoom (griep) in actie kunnen komen, is nog twijfelachtig.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel