Het wordt steeds aannemelijker dat Arsenal-middenvelder Cesc Fabregas volgend seizoen het shirt van FC Barcelona zal dragen. The Gunners zijn volgens de BBC bereid om de sterkhouder aan de Catalanen te verkopen, mits Barça het gewenste bedrag wil ophoesten. Het eerste bod van 35 miljoen euro werd door Arsenal van tafel geveegd.
"We verwachten deze week een tweede bod van Barcelona", laat een niet bij naam genoemde bron van Arsenal weten op de website van het Engelse medium. "Als het juiste bedrag wordt geboden, verwacht ik dat we Fabregas aan Barça zullen verkopen."
De afgelopen jaren probeerde de Spaanse grootmacht de middenvelder ook al los te weken bij zijn club. De Londenaren zouden nu wel bereid zijn om Fabregas van de hand te doen, aangezien Jack Wilsheren en Samir Nasri zich stormachtig hebben ontwikkeld afgelopen voetbaljaargang.