Na afzeggingen van Marcelo Bielsa en waarschijnlijk ook Sinisa Mihajlovic duurt de zoektocht van Internazionale naar een nieuwe hoofdtrainer voort. De nieuwste naam die in de Italiaanse media opduikt, is die van Andre Villas-Boas, de jonge succescoach van FC Porto.
Inter zou in de pas 33-jarige trainer, die dit seizoen met Porto de Europa League en de landstitel won, een goede opvolger zien van de vertrokken Leonardo. De Braziliaan gaat als technisch directeur aan de slag bij Paris Saint-Germain.
Bielsa, die Chili op het WK van vorig jaar nog leidde, heeft afgezegd om 'persoonlijke redenen'. Villas-Boas wordt in Zuid-Europa gezien als de nieuwe Pep Guardiola, die ook als dertiger al veel successen boekte op de bank. Naast de trainer van Porto zou Internazionale ook de goalgetter Falcao over willen nemen.