Technisch directeur Foeke Booy beseft dat er inschattingsfouten zijn gemaakt bij de aanstelling van Erwin Koeman bij FC Utrecht. De oefenmeester ging eind mei vol ambitie aan de slag bij de Domstedelingen, maar in oktober kwam al een einde aan de samenwerking.
"Het spijt mij erg, had andere verwachtingen toen ik vijf maanden geleden bij deze club tekende, maar ik kan mezelf niet langer voor de gek houden", zei Koeman bij zijn vertrek. Volgens Booy was de trainer nooit echt gelukkig bij Utrecht. "Wat ik mezelf kwalijk neem, is dat ik niet goed genoeg heb ingeschat dat Erwin een gevoelsmens is", laat Booy in De Telegraaf optekenen.
"En dat ik hem bovendien niet goed genoeg heb voorbereid op hetgeen hij ging tegenkomen bij FC Utrecht. Ik heb me niet gerealiseerd dat hij met de pest in zijn lijf van huis naar de club reed. Erwin heeft zich geen moment thuis gevoeld bij FC Utrecht en was doodongelukkig."