Stanley Menzo en Albert Capellas zullen op korte termijn een voorstel tot contractverlenging krijgen van Vitesse. Hoofdtrainer John van den Brom is tevreden met zijn assistenten en daarom zullen de aflopende contracten verlengd worden, meldt Omroep Gelderland.
De directie van Vitesse vroeg tijdens het trainingskamp op Cyprus naar de mening van Van den Brom over zijn assistenten en zijn oordeel was positief. Vitesse zal Menzo en Capellas een verlenging van twee seizoenen aanbieden.
Menzo en Capellas begonnen in 2010 met Albert Ferrer te bouwen aan het 'nieuwe' Vitesse. De Spaanse hoofdtrainer hield het niet langer dan een seizoen uit, maar de assistenten bleven zitten. Zij assisteren sinds dit seizoen John van den Brom, die overkwam van ADO Den Haag.