Lionel Messi is op dit moment de best verdienende voetballer ter wereld. De Argentijnse ster van FC Barcelona haalde het grootste deel van zijn inkomen uit reclameactiviteiten: 21 miljoen euro. Zijn salaris van 10,5 miljoen en bonussen van 1,5 miljoen brengen het totaal op 33 miljoen euro, brengt France Football maandag naar buiten.
David Beckham, die lucratief afbouwt bij LA Galaxy, volgt op een tweede plaats. De Engelsman mocht een slordige 31,5 miljoen euro bijschrijven op zijn rekening. Dat heeft de middenvelder vooral te danken aan sponsorcontracten en reclamesuccessen ter waarde van 26 miljoen. Cristiano Ronaldo verkondigt ook veel marktwaarde. De aanvaller van Real Madrid verdiende 'buiten het veld' 15,5 miljoen.
José Mourinho, de coach van de Koninklijke, is de best verdienende trainer van de wereld (14,8 miljoen). PSG-coach Carlo Ancelotti mag met een jaarlijks inkomen van 13,5 miljoen ook niet klagen.