Guyon Fernandez voetbalt weer. Na een schorsing van vijf wedstrijden mocht de aanvaller van Feyenoord maandag meedoen in een competitiewedstrijd van het beloftenelftal. Tegen Jong Heerenveen/ Emmen deed hij negentig minuten mee.
Fernandez kreeg na de wedstrijd tegen PSV, eind februari, een schorsing van vijf duels opgelegd wegens het uitdelen van een kopstoot. In de periode dat hij geschorst was, pakte Feyenoord dertien punten in vijf wedstrijden. Volgende week woensdag, in de uitwedstrijd tegen Roda JC, is hij weer speelgerechtigd voor het eerste elftal.
Tegen Jong Heerenveen/ Emmen eiste Fernandez direct een hoofdrol voor zich op. De aanvaller verzorgde de assist voor de 1-1 en versierde in blessuretijd een penalty. Die werd vervolgens benut door Ricky van Haaren, waardoor Feyenoord met 2-1 won.