Heynckes verwacht 'hogeschoolvoetbal' in Bernabeu

0 reacties
24 april 2012, 17:09

Bayern München-trainer Jupp Heynckes kijkt reikhalzend uit naar de return in de halve finale van de Champions League tegen Real Madrid. "Het wordt hogeschoolvoetbal, een lekkernij", blikte de oefenmeester dinsdag op een persconferentie vooruit naar het cruciale duel.

De Duitse grootmacht verdedigt in Bernabeu een 2-1 voorsprong, maar Heynckes liet weten zijn manschappen woensdagavond niet met een verdedigende tactiek het veld in te sturen. "Beide elftallen zullen proberen om hun aanvalspotentie aan te spreken. Persoonlijk heb ik er alle vertrouwen in dat we het redden, dat wij in staat zijn om te winnen in Madrid."

Volgens middenvelder Bastian Schweinsteiger moet Bayern vooral de openingsfase ongeschonden zien door te komen. "We moeten een eenheid vormen en 'giftig' te werk gaan." Overigens is het meespelen van Schweinsteiger, die momenteel herstelt van een lichte blessure, nog onzeker. "Ik wil tot de laatste training wachten voordat ik besluit of hij vanaf het begin kan spelen", wilde Heynckes daar over kwijt.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel