Feyenoord weer met Schaken in de spits

0 reacties
Ger
6 mei 2012, 13:28

Feyenoord start zondag in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen met Ruben Schaken centraal in de aanvalslinie. Trainer Ronald Koeman kampt met een spitsenprobleem. John Guidetti en Guyon Fernandez zijn niet beschikbaar.

Bij een zege mogen de Rotterdammers volgend seizoen in de voorronde van de Champions League uitkomen. Tegenstander SC Heerenveen kan in principe ook nog tweede worden, maar moet dan met minimaal zes doelpunten verschil winnen van Feyenoord en hopen op een nederlaag van PSV bij Excelsior.

Voor de Friezen staat echter ook het ticket voor de Europa League op het spel. Als Heerenveen gelijkspeelt en AZ en PSV winnen, dan moet de ploeg van coach Ron Jans nog play-offs spelen om Europa in te mogen.

Opstellingen

SC Heerenveen: Nordfeldt; Janmaat, Gouweleeuw, Zomer, Breuer; Elm, Kums, Djuricic; Assaidi, Dost, Narsingh

Feyenoord: Mulder; Leerdam, De Vrij, Vlaar, Martins Indi; Clasie, El Ahmadi, Bakkal; Cabral, Schaken, Cissé

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel