Ron Jans heeft zijn eerste training achter de rug als trainer van Standard Luik. De voormalig tacticus van FC Groningen en SC Heerenveen verraste de aanwezige supporters door ze in het Frans toe te spreken.
Jans gaf bij zijn aanstelling nog toe dat zijn beheersing van de Franse taal niet te best is. Maandag toonde hij evenwel aan dat de lessen al zijn vruchten afwerpen. "We gaan proberen om voor jullie een à twee keer per week de deuren van het trainingscentrum open te zetten. Want jullie zijn Standard", liet Jans weten.
"Ik wens jullie een goed seizoen. Ik ben trots om Standard-coach te zijn." De Standard-fans waren duidelijk verrast met de ontvangst van de nieuwe trainer, die zich al aardig aanpast aan het Franstalige deel van België.