Prandelli: "Er had zeker meer ingezeten"

0 reacties
14 juni 2012, 21:41

Italië was donderdag voor rust tegen Kroatië de betere ploeg en kwam door een rake vrije trap van Andrea Pirlo ook verdiend op 1-0. In de tweede helft zakte de equipe van Cesare Prandelli echter in en kwamen de Kroaten langszij (1-1).

“We hebben goede kansen gehad in de eerste helft en er had zeker meer ingezeten”, zei Prandelli na afloop tegen Rai Sport. “We hebben meer vastberadenheid nodig, maar ook meer energie. Dit is een gemiste kans. We kwamen op voorsprong en namen wat risico’s, en dat werd ons fataal. Maar we leven nog, dus we zullen er nog vol voor vechten. Of ik er nog in geloof? Natuurlijk!”

Als Spanje later op de avond wint van Ierland, kunnen de Spanjaarden en de Kroaten het in de laatste speelronde op een akkoordje gooien. Bij een gelijkspel van 2-2 of meer zijn beide landen door, ongeacht het resultaat van Italië tegen Ierland. Die situatie komt overeen met Euro 2004. Destijds speelden Zweden en Denemarken 2-2, waardoor de Italianen naar huis konden, ondanks een overwinning op Bulgarije.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel