Koster wil 'dominant voetbal' zien bij Beerschot

0 reacties
25 juli 2012, 11:10

Adrie Koster maakt komend weekend zijn rentree als coach in de Belgische Jupiler League. De oud-trainer van Club Brugge trad deze zomer in dienst bij Beerschot, dat vorig seizoen als elfde eindigde. Dat moet komend jaar beter, vindt de Nederlander.

Die elfde plaats verbeteren is het 'minimale doel', zegt Koster in Het Nieuwsblad. Hij wil dat met flair doen. "We zullen initiatief nemen en dominant voetballen", belooft de oud-coach van onder meer Ajax, RKC en Excelsior. "Vooruit denken en voetballen met veel pressing is ons motto. Eén doelpunt meer maken dan de tegenstander ons streven."

De 57-jarige Koster is er van overtuigd dat er heel veel mogelijk is bij het ambitieuze Beerschot. "We leven niet in een sprookje en zijn nog geen topclub. De stad Antwerpen moet wél een topclub presenteren en dat is een enorme uitdaging. Er zal nog veel water door de Schelde moeten vloeien, maar je proeft hier een nieuw elan", aldus de trainer.

Beerschot opent de competitie zaterdag met een thuiswedstrijd tegen SC Lokeren.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel