Dirk Kuyt scoorde zondag opnieuw voor Fenerbahçe, maar genoeg was het deze keer niet. De equipe van de Nederlandse spits moest de Turkse supercup aan aartsrivaal Galatasaray laten: 3-2.
Kuyt maakte zich deze week al onsterfelijk bij de fans van Fenerbahçe, door de club met twee doelpunten tegen FC Vaslui naar de laatste voorronde van de Champions League te leiden. Ook tegen Galatasaray leek hij een belangrijke treffer te maken.
Via Umut Bulut kwam Galatasaray twee keer op voorsprong, maar Alex en Kuyt maakten gelijk. Kuyt, die na 65 minuten doel trof, leek daarmee voor verlenging te zorgen, maar Selcuk Inan besliste in blessuretijd uit een strafschop anders. Hij schoot Çim Bom Bom, dat door een rode kaart van Engin Baytar kort na de 2-2 met tien man kwam te staan, naar de eerste supercup-overwinning sinds 2008.
Bij Galatasaray viel zomeraankoop Nordin Amrabat na zeventig minuten in.