Messi heeft dubbel prijs bij jaarlijkse verkiezing

0 reacties
13 november 2012, 17:01

De spelers en trainers in het Spaanse profvoetbal hebben Lionel Messi voor het vierde jaar op rij verkozen tot beste speler van de afgelopen editie van La Liga. De Argentijnse sterspeler van FC Barcelona werd ook, eveneens voor de vierde maal in successen, uitgeroepen tot beste aanvaller.

“Ik wil iedereen bedanken die op mij heeft gestemd”, zei Messi na afloop. “Ik ben er trots op dat ik deze prijzen mag ontvangen. Ik heb het afgelopen jaar veel gespeeld en deze erkenning krijgen is een waar genoegen.”

Vrijwel alle prijzen gingen naar spelers van FC Barcelona of Real Madrid. Pep Guardiola (beste coach), Andrés Iniesta (beste aanvallende middenvelder) en Carles Puyol (fair play) vielen namens de Catalanen in de prijzen. Real-spelers Iker Casillas (beste keeper), Sergio Ramos (beste verdediger) en Xabi Alonso (beste centrale middenvelder) werden eveneens in het zonnetje gezet. Isco was de vreemde eend in de bijt. De speler van Malaga CF werd uitgeroepen tot grootste revelatie.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel