Rood Donk leidt nieuwe tik Club Brugge in

0 reacties
4 november 2012, 19:56   Bijgewerkt: 23:51

De dagen van coach Georges Leekens bij Club Brugge lijken geteld. Het bestuur van blauw-zwart wilde zondag in de topper tegen Zulte-Waregem ‘een reactie’ zien, maar die bleef uit. Er werd in het eigen Jan Breydel Stadion met 0-1 verloren en daarmee werd de vierde nederlaag op rij geleden.

Een rode kaart van Ryan Donk na een half uur leidde de nederlaag van Club Brugge in. De Nederlandse verdediger werd weggestuurd voor een overtreding op de doorgebroken Jonathan Delaplace.

Vijf minuten later bezegelde Thorgan Hazard het lot van Club Brugge, en waarschijnlijk ook dat van Leekens. De jongere broer van international Eden Hazard rondde beheerst af na een voorzet van Delaplace. De goal was controversieel. De assistent-scheidsrechter vlagde namelijk voor buitenspel, waarop de voetballers van Club Brugge stopten. De arbiter liet echter doorspelen omdat de speler die buitenspel stond niet aan het spel deelnam.

Die dreun kwam Club Brugge niet meer te boven. In de tweede helft ging het nog wel met de moed der wanhoop op jacht naar de gelijkmaker, maar tot echt grote kansen kwam het niet. Zulte-Waregem bleef vrij eenvoudig overeind.

Daardoor nestelen de verrassende westerlingen zich weer naast het Anderlecht van John van den Brom aan kop in de Belgische Pro League. Beide teams hebben 28 punten na veertien wedstrijden. Club Brugge staat met zes punten minder zevende. Uit de laatste zes duels peurde de gevallen topclub slechts twee punten.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel