De politie heeft zondag twintig supporters van Feyenoord opgepakt. Er waren signalen binnengekomen dat ze van plan zouden zijn om zich te misdragen rond het thuisduel met FC Groningen, meldt RTV Rijnmond.
In Rotterdam en Capelle aan den IJssel werden in de ochtenduren zeventien fans in de boeien geslagen. Ze worden allemaal verdacht van het plegen van 'voorbereidingshandelingen ten behoeve van openlijke geweldpleging'. Later op de dag werden in een supporterscafé nog drie mensen aangehouden. Zij werden gezocht of hadden geen identiteitsbewijs bij zich. De drie laatstgenoemden zijn inmiddels weer op vrije voeten, de rest zit nog vast.
Overigens zijn bij de aanhoudingen ook drie auto's in beslag genomen. Daarbij werden kleine hoeveelheden hard- en softdrugs, gezichtsbedekking, messen, een wapenstok en een vuurwerkbom gevonden.