Wouters ziet langer verblijf bij Utrecht wel zitten

0 reacties
24 december 2012, 15:36

Jan Wouters wil graag ook volgend seizoen hoofdtrainer van FC Utrecht zijn. De voormalig international ziet geen reden om te vertrekken, zei hij maandag in het televisieprogramma Namen & Rugnummers bij het regionale RTV Utrecht.

"Ik heb het geweldig naar mijn zin. Ik zie geen reden voor mezelf om niet te blijven", stelt Wouters (52), die momenteel een contract tot het eind van dit seizoen heeft.

Wouters volgde in oktober 2011 Erwin Koeman op als hoofdtrainer van FC Utrecht. Daarvoor was hij al als assistent-coach aan de club verbonden. Met Wouters op de bank maakt FC Utrecht een uitstekend seizoen door. De ploeg uit de Domstad staat halverwege het seizoen zesde, met ruime voorsprong op de nummer zeven.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel