Ruben Schaken verwacht niet dat hij op 20 januari al in actie kan komen in het uitduel met Ajax. De vleugelspeler van Feyenoord onderging eind vorig jaar een operatie aan beide liezen. Voor een volledig herstel staat normaal een periode van zes weken.
"Het gaat goed, maar van de natuur kun je niet winnen", zegt Schaken woensdag in Marbella tegen RTV Rijnmond. Inmiddels heeft de aanvaller al vier keer meegetraind tijdens de oefenstage van Feyenoord in Zuid-Spanje. "Ik loop voor op het schema. Maar ik ga nog altijd uit van de zes weken die ervoor staan."
Naast Schaken zijn ook diens mogelijke vervangers Sekou Cissé, Wesley Verhoek en John Goossens nog niet fit. Jeugdinternational Anass Achahbar hoopt deze week in Marbella te bewijzen dat hij klaar is voor een nieuwe kans in de hoofdmacht.