De Boer blij met Vd Hoorn: "Regeren is vooruitzien"

0 reacties
5 juli 2013, 15:19

Met Mike van der Hoorn heeft Ajax zijn eerste grote aankoop van deze zomer binnen. Trainer Frank de Boer is blij met de komst van de centrale verdediger, die overkomt van FC Utrecht en een contract tot de zomer van 2017 tekent in de ArenA.

De Boer erkent op Ajax.nl dat Van der Hoorn gehaald is als mogelijke vervanger van Toby Alderweireld. "We willen bij Ajax alle posities dubbel bezet hebben. Regeren is vooruitzien, dus vanuit die gedachte kunnen posities beter overbezet dan onderbezet zijn. Stel dat Toby zou vertrekken, dan hebben we met Joël Veltman en Mike van der Hoorn twee goede spelers in huis die zijn positie kunnen overnemen. Vervolgens mogen Joël en Mike samen gaan uitmaken wie er op die plek komt te spelen."

De oud-verdediger is onder de indruk van Van der Hoorn. "Mike geldt als een groot talent en dergelijke talenten willen we graag bij Ajax hebben. Hij heeft een fantastisch postuur voor een centrale verdediger en is ondanks zijn lengte nog vrij snel ook. Bovendien is hij pas 20 jaar. Hij kan zich de komende jaren volop ontwikkelen."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel