Ex-internationals met ruime cijfers langs HFC: 7-3

0 reacties
3 januari 2015, 17:19

De ex-internationals hebben hun traditionele nieuwjaarswedstrijd zaterdagmiddag met speels gemak weten te winnen van HFC. De voormalig spelers van Oranje waren met 7-3 te sterk voor de ploeg uit Haarlem, dat aangevuld was met voetballers uit de regio.

Pierre van Hooijdonk was met drie treffers de grote man aan de kant van de oud-internationals. De andere doelpunten werden gemaakt door Richard Witschge, Martijn Reuser en door de inmiddels 58-jarige oud-aanvaller Simon Tahamata en Michel Kreek.

Namens HFC scoorden Carlos Opoku en Wouter Haarmans en Cor Plaizier. Laatstgenoemde scoorde de 3-3, nadat de ex-internationals met 3-0 voor hadden gestaan. Frank de Boer mocht zich de gelijkmaker aanrekenen.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel