Pröpper: "Besef dat je met Sneijder speelt komt later"

0 reacties
6 juni 2015, 10:54

Het Nederlands elftal verloor vrijdagavond de oefeninterland tegen de VS met 3-4. Een teleurstellend resultaat voor Oranje, maar voor Davy Pröpper was de wedstrijd er één om nooit te vergeten. De middenvelder van Vitesse maakte tegen de Amerikanen namelijk zijn debuut in Oranje.

De sterkhouder van de Arnhemmers kreeg al voor rust het sein om te gaan warmlopen. "Dan weet je al dat de kans heel groot is dat je in de tweede helft weleens zou kunnen gaan invallen", vertelt hij tegen Helden Online. "Terwijl ik van tevoren geen enkele verwachtingen had. Ik wist voor de wedstrijd niet dat ik minuten zou gaan maken. Ik moet zeggen: daarna in de tweede helft was ik nog aardig cool. De spanning die ik voelde was wel een beetje te vergelijken met mijn debuut in de Eredivisie. Het besef dat je met een speler als Wesley Sneijder samenspeelt dat komt misschien later nog wel."

Volgende week staat voor Oranje de cruciale EK-kwalificatiewedstrijd tegen Letland op het menu. Pröpper gaat er niet zomaar vanuit dat hij dan weer speeltijd krijgt. "Ik verwacht er niet teveel van volgende week. Dat lijkt me het beste." De middenvelder sluit af met een knipoog. "Als je het feitelijk bekijkt: ik kwam erin toen het 3-1 stond en de eindstand was 3-4."

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel