Van Hanegem snapt Blinds voorkeur voor Ajacieden niet

0 reacties
24 augustus 2015, 11:31

Bondscoach Danny Blind maakte afgelopen week zijn voorlopige selectie voor de belangrijke EK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen IJsland en Turkije bekend. Willem van Hanegem zag dat er vijf Ajacieden in de voorselectie werden opgenomen en kan daar weinig begrip voor opbrengen. Dat heeft het clubicoon van Feyenoord in zijn wekelijkse column in het AD laten weten.

Van Hanegem zag onder meer dat Ajax-verdedigers Kenny Tete en Jaïro Riedewald de voorkeur kregen boven Sven van Beek. "Gisteren zag ik Van Beek goed spelen, hij is een echte verdediger. Terwijl de jonge spelers van Ajax zich juist lieten uitschakelen door Rapid Wien. Toen werd gezegd dat ze nog te jong waren, maar nu zitten ze bij Oranje. Misschien wil Blind er maar één Feyenoorder bij hebben, Kongolo dus. Janmaat, ook zoiets. Waarom is hij niet geselecteerd?", vraagt De Kromme zich hardop af. "Echt, ik zeg dit niet omdat ik voor Feyenoord ben, maar ik snap het niet. Zo'n Janmaat is toch best een aardige verdediger?"

"Het lijkt wel alsof de bondscoach voor de een andere maatstaven heeft dan voor de ander", vindt Van Hanegem. "Het kan niet anders dan dat hij verschillend kijkt naar de spelers. En als je het dan toch zo wil doen, leg het ons dan uit. Want nu blijf ik zitten met het idee dat er andere belangen spelen", aldus het Feyenoord-icoon.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel