ADO geeft het weg: "Dat vind ik redelijk storend"

0 reacties
25 oktober 2015, 16:30

ADO Den Haag-coach Henk Fraser is niet gediend van de wijze waarop zijn ploeg dit seizoen doelpunten weggeeft. De keuzeheer is van mening dat het veel te gemakkelijk gaat. Dat zei hij zondagmiddag na de 1-1 remise tegen SC Cambuur.

"We startten goed, de eerste helft hadden we redelijke controle", zo begint Fraser zijn analyse tegenover FOX Sports. "We kwamen niet echt in de problemen en hadden een licht overwicht. We hadden alleen moeten scoren. Dat lukte in de tweede helft wel, op een goed moment", doelt de coach op de treffer van Mike Havenaar.

Bij de tegentreffer van Furdjel Narsingh gleed Aaron Meijers knullig onderuit. "We hadden toen weer een overwicht, maar kregen een goal tegen. Dat is niet de eerste keer dit seizoen. Dat vind ik redelijk storend, net als de manier waarop het gebeurt. Uiteindelijk moet je blij zijn met het punt", aldus Fraser.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel