Lionel Messi liep eind september in het competitieduel met Las Palmas een zware knieblessure op. Voor de kwetsuur staat een herstelperiode van zeven tot acht weken, maar de aanvaller van FC Barcelona laat zijn rentree volledig aan de artsen over.
"Geblesseerd zijn is het ergste gevoel dat een sportman kan hebben, maar ik heb meteen geaccepteerd dat ik een blessure had. Het enige wat ik kan doen is op de best mogelijke manier herstellen. Het belangrijkste voor mij is honderd procent fit worden", zegt Messi tegen Yahoo Sport. "Ik ga elke dag vooruit zonder doelen te stellen. Ik heb altijd gezegd dat ik geen data ga noemen, simpelweg omdat dat niet aan mij is."
"Ik zou het liefst morgen al willen beginnen, maar dat laten de medici echt niet toe", aldus de Argentijn. "Pas wanneer zij zeggen dat ik compleet hersteld ben, zal ik mijn rentree maken."