De spelers van Oranje hielden een teleurstellend gevoel over aan de verloren interland tegen Frankrijk, maar voor Vincent Janssen was dat vrijdagavond net iets anders. De spits van AZ maakte tegen de Fransen namelijk zijn debuut voor Oranje en hij stond daardoor ook met een glimlach de media te woord.
Janssen maakte zijn debuut en kreeg daardoor na afloop zoals gebruikelijk het haasje van Bert van Oostveen. "Hij kwam de kleedkamer in en hij feliciteerde me. Hartstikke mooi en een uniek moment", zegt de aanvaller voor de camera van VI. "Ik heb gewoon mijn best gedaan en hard gewerkt. Ik was blij dat de 2-2 viel, maar het was jammer dat het daarna nog 2-3 werd."
Janssen is blij met de ervaring die hij rijker is door zijn selectie voor Oranje. "De week is heel leerzaam. Ik probeer ook van elk moment te genieten. Als je kijkt naar de trainingen, dan besef ik wel dat er nog heel veel bij moet. Ik ben er nog lang niet. Het is een mooi meetmoment om te kijken hoe sterk de rest van de selectie is", aldus Janssen, die vrijdagavond zijn shirt niet ruilde met een Fransman. "Die ga ik niet weggeven. Als ik thuiskom, ga ik 'm inlijsten."