KNVB-directeur Bert van Oostveen was voor overleg in Amsterdam, maar vertrok meteen na het bericht van de dood van Johan Cruijff naar het hotel in Noordwijk waar de staf en spelers van het Nederlands elftal verblijven. De internationals komen vrijdag vriendschappelijk in actie tegen Frankrijk.
"Ik ben hier om er met hen over te spreken en om te kijken wat we morgen doen. De wedstrijd gaat gewoon door, maar krijgt nu wel een heel andere lading", zegt Van Oostveen in gesprek met de NOS. "Nederland-Frankrijk moet een eerbetoon worden."
Voor aanvang van de benefietwedstrijd vandaag (donderdag) tussen Feyenoord en Sparta Rotterdam wordt een minuut stilte gehouden voor Cruijff. De legendarische nummer 14 sloot zijn voetbalcarrière in 1984 af bij de Kuipbewoners.