De UEFA heeft Willem II laten weten dat er geen aanleiding is een onderzoek te starten naar de opmerkelijk hoge weddenschappen tijdens het duel met NEC van 17 januari dit jaar. Woensdagavond meldde de ARD dat er veel geld was ingezet op een 1-0 uitslag van die wedstrijd, die inderdaad in die cijfers eindigde.
Willem II betreurt het dat de club, na de zaak rond oud-speler Ibrahim Kargbo, wederom in verband wordt gebracht met matchfixing. "Op dit moment weten wij alleen dat er opmerkelijk vaak ingezet zou zijn op die wedstrijd. Ondanks dat er niets bewezen is, is dit voor Willem II uiteraard niet goed", zegt algemeen directeur Berry van Gool op de clubwebsite.
Volgens de bestuurder heeft de UEFA laten weten dat er geen aanleiding is om een onderzoek naar deze kwestie te starten. "De UEFA beschikt over zeer geavanceerde technieken om gokpraktijken op te sporen. De conclusie van de UEFA is dat geen onderzoek noodzakelijk is. Dat stelt enigszins gerust, maar wij sluiten onze ogen niet voor matchfixing."