Mourinho in juni als trainer aan de slag op Old Trafford

0 reacties
Ger
21 april 2016, 11:24

José Mourinho zal in juni op de bank zitten op Old Trafford. De Portugees heeft dan de leiding over een Engels sterrenteam, dat het in een benefietwedstrijd voor Unicef opneemt tegen een wereldelftal. Bij de tegenstander neemt Claudio Ranieri, succestrainer van Leicester City, de coaching voor zijn rekening.

De aanwezigheid van de 53-jarige Mourinho op Old Trafford, de thuishaven van Manchester United, is pikant. Zijn naam zingt in Engelse media namelijk al geruime tijd rond als mogelijke opvolger van Louis van Gaal bij de huidige nummer vijf van de Premier League.

Mourinho won de benefietwedstrijd op Old Trafford twee jaar geleden als coach van het mondiale team. Hij werd eerder dit seizoen wegens tegenvallende resultaten op straat gezet door Chelsea.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel