Aanvaller Kishna vervolgt zijn revalidatie bij ADO Den Haag

0 reacties
21 augustus 2018, 09:42   Bijgewerkt: 12:01

Ricardo Kishna vervolgt zijn revalidatie bij ADO Den Haag. De aanvaller, eigendom van Lazio, meldt zich dinsdag in de Hofstad. Samen met de medische staf van ADO Den Haag hoopt hij stappen te zetten in zijn herstel, meldt de Residentieclub via de officiële kanalen.

Lazio verhuurde Kishna vorig seizoen aan ADO Den Haag. Maar al in de tweede competitiewedstrijd, nota bene tegen zijn oude club Ajax, scheurde hij zijn kruisband. Zijn revalidatie volgde hij vrijwel het gehele seizoen bij ADO. Beide partijen willen dit seizoen graag opnieuw samenwerken. Kishna's contract bij Lazio loopt na dit seizoen af.

Lees ook: Kishna wil terugkeren bij ADO Den Haag: "Hij is één van ons"

Ben jij de beste voetbalkenner van FCUpdate.nl? Speel dan mee GRATIS mee in onze subleague als voetbalmanager en win mooie prijzen!

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel