Slecht nieuws voor Feyenoord: de UEFA heeft een beroep van de Rotterdammers afgewezen. De club uit de havenstad was het niet eens met een boete van maar liefst 63.875 euro die werd uitgedeeld na incidenten rondom de Conference League-finale, maar toch zal er 'gewoon' betaald moeten worden.
Volgens de Europese voetbalbond werd er door de achterban van de Rotterdammers met vuurwerk en andere voorwerpen gegooid. Daarnaast vonden de bestuurders van de UEFA een spandoek van de fans provocerend. Feyenoord kon het gooien van vuurwerk niet ontkennen, maar was wel verbaasd over de straf voor het spandoek. De club ging daarom in beroep, maar dat heeft dus niets opgeleverd.
Het is de volgende financiële tik voor de Rotterdammers. Feyenoord beleefde een geweldig Europees seizoen door de eindstrijd van het nieuwe toernooi te halen, maar toch zal er op de afdeling financiën meerdere keren hoofdschuddend naar de supporters gekeken zijn. Bijna bij elke wedstrijd was het raak met boetes. In totaal werden er tien uitgedeeld door de voetbalbond. Volgens Voetbal International heeft de club in het afgelopen seizoen boetes gehad ter waarde van 650 duizend euro.
Feyenoord begin dit seizoen de Europese campagne in Rome. De ploeg van Arne Slot speelt tegen Lazio en treft later in de groepsfase nog Sturm Graz en FC Midtjylland. De UEFA zal de supporters uit de havenstad wederom goed in de gaten houden.