Kijkers spreken schande van besluit Dennis Higler in voordeel van PSV

26 februari 2025, 21:30
Kijkers spreken schande van besluit Dennis Higler in voordeel van PSV
Foto: © ESPN
7 reacties
Maak ons je Google-favoriet

Een zeer discutabel moment heeft PSV donderdagavond teruggebracht in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Ivan Perisic benutte na een klein uur een strafschop (1-2), nadat scheidsrechter Dennis Higler had gefloten voor hands van Gerrit Nauber.

PSV keek halverwege de wedstrijd tegen een 0-2 achterstand aan, maar werd kort na rust terug in de wedstrijd geholpen door Higler. De leidsman floot gretig voor een penalty, nadat een kopbal van Luuk de Jong op de arm van Nauber belandde.

Artikel gaat verder onder video

Nauber maakte meteen duidelijk dat de bal via het lichaam zijn arm raakte. Videoscheidrechter Jeroen Manschot bekeek het moment nog wel, maar steunde Higler in zijn beslissing om een strafschop toe te kennen aan PSV.

Het besluit van Higler leidt onder meer op social media tot veel verontwaardiging, omdat de bal via het lichaam op de arm van Nauber belandde.

Klik op de link van het bericht hieronder om de penalty te bekijken op X, met in de comments ontzettend veel verontwaardiging om de beslissing van Higler:

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl
  • Ticketshop
  1. jerommeke1973
    414 Reacties
    1.502 Dagen lid
    1.157 Likes
    jerommeke1973
    Gekopieerd!

    Schandalige beslissing van Higler. Gelukkig zijn de eagles door. Nu hopen dat AZ wint van heracles.

  2. Klaasvaak
    102 Reacties
    761 Dagen lid
    970 Likes
    Klaasvaak
    Gekopieerd!

    Huh? Verontwaardiging hierom? Hij staat gewoon te keepen. 100% penalty...

    1. Deblauwe1
      783 Reacties
      1.503 Dagen lid
      1.651 Likes
      Deblauwe1
      Gekopieerd!

      Waarom kreeg GA tegen Ajax dan geen penaltie????????

    2. Vriendje Stokvis
      2.140 Reacties
      779 Dagen lid
      9.770 Likes
      Vriendje Stokvis
      Gekopieerd!

      Omdat dat tegen ajax was. Dan gelden er weer andere regels. Ze krijgen zelf wel vaak een penalty mee 12 keer al dit seizoen. Feyenoord, Psv, Twente bijvoorbeeld maar 4.

    3. kpd
      1.485 Reacties
      746 Dagen lid
      18.820 Likes
      kpd
      Gekopieerd!

      @Vriendje Stokvis, om een penalty te krijgen moet je wel in het strafschopgebied van de tegenstander komen

  3. BENNINK24
    598 Reacties
    1.145 Dagen lid
    4.425 Likes
    BENNINK24
    Gekopieerd!

    Arbitrage , schitterde weer , gewoon weer klasse!!!
    Wat er met die gasten aan de hand is ? alle realiteit, ten boven , gewoon weer slecht , nogmaal ze zijn er om te handhaven, en niet om te beslissen!!!

  4. PSV bril!
    396 Reacties
    647 Dagen lid
    877 Likes
    PSV bril!
    Gekopieerd!

    Afc update klickbait weer... Scheids had trouwens een rood geel onderbroekje aan hoor. Maar Psv niet daarom verloren hoor.