Laporta legt dag na presentatie besmette Torres positieve test af

0 reacties
4 januari 2022, 22:41

Het coronavirus waart rond bij FC Barcelona. Ook voorzitter Joan Laporta heeft een positieve test afgelegd.

Dat maakt Barça dinsdagavond via de officiële kanalen bekend. Laporta was gisteren nog in het gezelschap van Ferran Torres, die in Camp Nou werd gepresenteerd als nieuwe aanwinst. Later op de dag werd de van Manchester City overgekomen aanvaller positief getest op corona.

Dat Laporta besmet is geraakt, komt dan ook niet helemaal uit de lucht vallen. De voorzitter liet zich dinsdag meerdere malen op de foto zetten met Torres. Niet altijd droeg de clubpresident een mondkapje. Laporta mist door de besmetting de bekerwedstrijd tegen Linares van komende woensdag. Ook zal hij er niet bij zijn als Barça het zaterdag opneemt tegen Granada.

Naast Torres legde ook Pedri maandag een positieve coronatest af. Vorige week testten Jordi Alba, Dani Alves, Alejandro Baldé, Ousmane Dembélé, Gavi en Clément Lenglet positief. Bovendien heeft Barcelona te maken met een waslijst aan geblesseerd spelers, onder wie Memphis Depay en Sergiño Dest.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel