Van Steensel en Alisic van Utrecht naar Excelsior

0 reacties
Koen Freriks
4 juni 2007, 15:48   Bijgewerkt: 16:36

Adnan Alisic (foto) en Leendert van Steensel spelen volgend jaar voor Excelsior. Beide spelers zijn afkomstig van FC Utrecht, dat het duo afgelopen seizoen al niet nodig had en verhuurde. Zowel Alisic als Van Steensel tekenden voor twee jaar op Woudestein.

Alisic speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor FC Dordrecht. De 23-jarige aanvaller kwam in 34 wedstrijden tot vijf doelpunten. Van Steensel kwam vanaf de winterstop uit voor Carl Zeiss Jena. De 23-jarige verdediger kwam tien keer in actie voor de Duitse Tweede Bundesliga-club.

Excelsior heeft verder het contract van reservedoelman Jörg van Nieuwenhuijzen met één jaar verlengd. Jeugdspeler Michel van Guldener kreeg een verbintenis voor twee seizoenen.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel