Het laatste voetbalnieuws » 'Nijland voor ruim vier miljoen euro naar PSV'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'Nijland voor ruim vier miljoen euro naar PSV'

'Nijland voor ruim vier miljoen euro naar PSV'

Gepubliceerd op zondag 24 augustus 2008 om 23:39

PSV lijkt de nieuwe club van Stefan Nijland te zijn. Eerder op de avond meldde FC Groningen dat het een 'concreet en serieus bod' op de 20-jarige aanvaller ontvangen heeft en volgens het Dagblad van het Noorden is dat bod afkomstig uit Eindhoven.

Naar verluidt hebben FC Groningen en PSV zelfs al een akkoord bereikt over de transfersom voor de jonge spits, die ruim vier miljoen euro bedraagt. Zondagavond zou Nijland met zijn zaakwaarnemer Jan Olde Riekerink naar Eindhoven zijn gereisd, om met de clubleiding van PSV te praten. Volgens de lokale krant ligt er in het Philips Stadion een vier- of vijfjarig contract klaar voor de spits.

PSV was al enkele weken op zoek naar een nieuwe aanvaller. Milan Jovanovic (Standard Luik) en Mevlut Erdinc (FC Sochaux) stonden ook op het Eindhovense verlanglijstje, maar de komst van beide spelers bleek onhaalbaar.


Gerelateerd

Clubs

FC Groningen
PSV

Personen

Stefan Nijland

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.