Het laatste voetbalnieuws » Allardyce en Curbishley zien Sunderland wel zitten
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Allardyce en Curbishley zien Sunderland wel zittenAllardyce en Curbishley zien Sunderland wel zitten

Allardyce en Curbishley zien Sunderland wel zitten

Gepubliceerd op zaterdag 6 december 2008 om 10:42

Sunderland-voorzitter Niall Quinn hoeft zich geen zorgen te maken, dat hij geen capabele opvolger voor coach Roy Keane kan vinden. Keane legde deze week zijn functie neer en enkele gerenommeerde Engelse coaches hebben inmiddels laten weten open te staan voor een dienstverband bij de Black Cats

"Sunderland is een prachtige club, dus uiteraard sta ik open voor een gesprek", zegt bijvoorbeeld Sam Allardyce (54), die in het verleden coach was van onder meer Bolton Wanderers en Newcastle United, in The Sun. "Als speler heb ik één jaar onder contract gestaan bij Sunderland en daar heb ik uitstekende herinneringen aan. Ik weet hoe betrokken de supporters zijn bij de club en bovendien heb ik veel respect voor het werk dat voorzitter Niall Quinn de laatste jaren gedaan heeft."

Ook Alan Curbishley, die enkele jaren geleden nog gezien werd als kandidaat om bondscoach van Engeland te worden, ziet een dienstverband bij Sunderland best zitten. "Ik werk al tien jaar als manager in de Premier League en wil dat graag zo houden. Misschien heb ik het imago dat mijn teams meestal kleurloos als tiende of elfde eindigden, maar als ik zo naar de ranglijst kijk denk ik dat sommige ploegen heel blij zouden zijn met zo'n plek in de middenmoot", zegt de de 51-jarige oud-coach van Charlton Athletic en West Ham United in dezelfde krant. Curbishley zit zonder werk, sinds hij begin september zijn functie neerlegde bij West Ham.

Naast Allardyce en Curbishley zijn ook Gordon Strachan (Celtic) en Phil Brown (Hull City) kandidaten om de openstaande vacature bij Sunderland in te vullen.


Gerelateerd

Clubs

Sunderland

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

xe Premier League 2008-2009
1. Manchester Utd 38 90   11. Wigan Athletic 38 45
2. Liverpool 38 86   12. Stoke City 38 45
3. Chelsea 38 83   13. Bolton Wanderers 38 41
4. Arsenal 38 72   14. Portsmouth 38 41
5. Everton 38 63   15. Blackburn Rovers 38 41
6. Aston Villa 38 62   16. Sunderland 38 36
7. Fulham 38 53   17. Hull City 38 35
8. Tottenham 38 51   18. Newcastle United 38 34
9. West Ham United 38 51   19. Middlesbrough 38 32
10. Manchester City 38 50   20. WBA 38 32
Bekijk ook de Premier League 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.