Het laatste voetbalnieuws » Timmer dicht bij contractverlenging
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Timmer dicht bij contractverlengingTimmer dicht bij contractverlenging

Timmer dicht bij contractverlenging

Gepubliceerd op zaterdag 10 januari 2009 om 09:18

Henk Timmer staat vermoedelijk ook volgend seizoen onder de lat bij Feyenoord. Het huidige contract van de doelman loopt komende zomer af, maar deze verbintenis wordt volgens hem op korte termijn automatisch met één jaar verlengd.

"Ik heb een optie in mijn contract, die automatisch wordt gelicht als ik dit seizoen een bepaald aantal wedstrijden speel. Daar zit ik al heel dicht bij. Als ik wil stoppen, dan kan ik stoppen, maar ik ben fit en wil mijn carrière graag bij Feyenoord afsluiten. In principe denk ik nog aan één jaar extra", zegt hij in De Telegraaf.

Timmer weet al wat hij gaat doen, als hij in de zomer van 2010 een punt achter zijn actieve loopbaan zet. "Na mijn voetbalcarrière ga ik net als Jaap Stam werken in het bedrijf World Soccer Consult van mijn zaakwaarnemer Henk van Ginkel, en het is de bedoeling dat we dat bedrijf op termijn samen overnemen."


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

Henk Timmer

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.