Het laatste voetbalnieuws » Been vooral bezig met wedstrijd tegen Ajax
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Been vooral bezig met wedstrijd tegen Ajax

Been vooral bezig met wedstrijd tegen Ajax

Gepubliceerd op donderdag 15 januari 2009 om 14:37

Mario Been houdt zich vooralsnog niet bezig met de geruchten over een mogelijke overstap naar Feyenoord. De NEC-trainer lijkt de gedroomde kandidaat om in De Kuip de ontslagen Gertjan Verbeek op te volgen.

"Daar hoef ik helemaal niet over na te denken, omdat niemand van Feyenoord mij tot nu toe benaderd heeft", zegt de Rotterdammer in De Gelderlander. Been houdt zich in de aanloop naar het thuisduel met Ajax vooral bezig over het vertrek van zijn aanvoerder Peter Wisgerhof naar FC Twente. "Ik gun het Peter absoluut. Zeg altijd tegen mijn spelers dat ze hun top moeten zoeken. Maar voor een trainer is het wel frustrerend als je ze daardoor steeds kwijtraakt."

Het is de vraag of Been ook uit Nijmegen vertrekt als hij een telefoontje krijgt van zijn grote liefde Feyenoord. "Joh, eerlijk. Ik weet het echt even niet. Ik richt me nu vooral op Ajax. Met Ron (De Groot, zijn assistent, red.) is gesproken over de opstelling. Wie vervangt Peter achterin. Wie maken we aanvoerder. Dat houdt me nu bezig."


Gerelateerd

Clubs

NEC

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.