Het laatste voetbalnieuws » Du Chatinier wil Skoubo voorzichtig brengen
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Du Chatinier wil Skoubo voorzichtig brengenDu Chatinier wil Skoubo voorzichtig brengen

Du Chatinier wil Skoubo voorzichtig brengen

Gepubliceerd op dinsdag 3 maart 2009 om 17:10

Morten Skoubo doet komend weekend nog niet mee in het competitieduel van FC Utrecht tegen Roda JC. De aanvaller is eindelijk weer fit en speelde maandag mee met de beloften, maar coach Ton du Chatinier wil geen enkel risico met hem nemen.

Skoubo, die afgelopen zomer met veel bombarie overkwam van Real Sociedad, was maandag direct twee keer trefzeker in het duel met Jong De Graafschap.

"Ik begrijp best dat de supporters hem liefst zo snel mogelijk zoals maandag in het eerste elftal willen zien schitteren. Maar het zou erg onverstandig zijn om het te forceren", zegt Du Chatinier op de officiële website van de club uit de Domstad. "We brengen hem bewust heel rustig. Het is de bedoeling dat hij volgende week een volgende stap maakt en een hele wedstrijd gaat spelen met de beloften."

Door aanhoudend blessureleed speelde Skoubo dit seizoen pas zeven wedstrijden voor FC Utrecht. Een doelpunt wist de 28-jarige Deen nog niet te maken.


Gerelateerd

Clubs

FC Utrecht

Personen

Morten Skoubo

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.